Sensualna sesja kobieca – Poznań

“Dopóki nie zawrzesz pokoju z tą osobą, którą jesteś, nigdy nie będziesz zadowolona z tego co masz.”

Doris Mortman

IMG 0132 2IMG 0091IMG 0110 2

Pokazuję Wam dziś sesję Marty, która chciała podarować coś wyjątkowego partnerowi. Z tego co wiem, był zachwycony (no i przyznacie, że trudno mu się dziwić).

Dlaczego cenię tą sesję? Poza pięknem Marty, ważne dla mnie było to, jak ona się czuła. Dostałam od niej sporo przemiłych słów:
Piękne, Jestem w szoku, wielkim. Wow Wow wow
siedzę i nie mogę napatrzeć się na foty
Normalnie jestem w szoku
Najlepszy fotograf!!!!!”
Nie macie pojęcia ile to dla mnie znaczy. Wiem, że sesje tego typu naprawdę wzmacniają pewność siebie. Jest to dobry sposób, aby spojrzeć na siebie tak, jak widzą nas inni. A gwarantuję Wam – widzą często nas dużo lepiej, niż my same! I dlatego właśnie dziś, chciałam zachęcić Was, żebyście zrobiły prezent sobie. Choćby w postaci takiej sesji. Wierzcie mi, będziecie do niej wracać wiele razy. Wiem, bo sama na taką się zdecydowałam kilka lat temu i naprawdę się cieszę, że ją zrobiłam. Pora pomyśleć o kolejnej 😉

Na końcu wpisu znajdziecie informacje o ofercie specjalnej, którą dla Was przygotowałam. Teraz kilka zdań o przygotowaniu stroju na sesję kobiecą.

W ostatnim wpisie udzielałam kilka informacji jak się przygotować (tutaj). Dziś rozszerzenie, a więc informacje o tym, co przygotować.

W zależności od tego,  w jaki styl chcecie iść (czy np. bardziej sensualny czy portretowy), zawsze sprawdzą się dopasowane jeansy, pastelowe swetry (oczywiście, jeśli nie czujecie się w pastelach, to absolutnie nie namawiam) bluzki/swetry opadające z ramion, zakolanówki, ładny wisiorek… Jeżeli chcecie pokazać coś więcej, przyda się np. czarne body (może być naprawdę najzwyklejsze), koszulka na ramiączkach, komplet podkoszulka + figi, jakaś zwiewna koszulka nocna, tak naprawdę panuje tutaj spora dowolność i nie chciałabym, żebyście się tym sugerowały, jako jedyną prawdą. Przede wszystkim chodzi o to, żebyście to Wy czuły się dobrze.

IMG 0041IMG 0055IMG 0205IMG 0088IMG 0165IMG 0230IMG 0300 2IMG 0248IMG 0175 2IMG 0276 2IMG 0297 3

Przypominam, że nie wykonuję zdjęć studyjnych. Zdjęcia kobiece wykonuję u Was w domach, bądź w wynajętym apartamencie. Wybór opcji należy do Was.

Na chwilę obecną sesja kobieca, to u mnie koszt 400 zł (15 ujęć w formie elektronicznej oraz papierowej, 25zł/za każde dodatkowe ujęcie). Ale właśnie z okazji Dnia Kobiet przygotowałam dla Was specjalną ofertę!

10 zdjęć w wyjątkowej cenie 320zł (25zł/za każde dodatkowe ujęcie; dotyczy zdjęć na terenie Poznania).

Dla osób martwiących się, że nie mają miejsca na takie sesje wyjątkowo proponuję miejsce widniejące właśnie na zdjęciach z Martą!
Dodatkowo będzie jeszcze jedno pomieszczenie ze skórzaną kanapą, starym lampowym radiem, kocem..

Pamiętajcie jednak, że sesje te będą odbywać się w ciągu dnia ze względu na światło. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat zadatku w wysokości 100zł. Promocja będzie trwała cały marzec.
W sprawie sesji piszcie: kasia@skotnicka-nowak.pl lub na Instagramie czy stronie na Facebooku.

makijaż wykonała Agnieszka Olczyk