Sesje Narzeczeńskie

Zachęcam Was do sesji narzeczeńskiej.  Gdy już zdecydujecie się na współpracę ze mną będziemy mieli okazję się bliżej poznać. Zobaczycie jak wygląda sesja i przede wszystkim mam nadzieję, że mile spędzicie ten czas. Przypomnicie sobie jak to się zaczęło…

Dlaczego warto wybrać się na sesje narzeczeńską?

  • poznacie swojego fotografa
  • oswoicie się z aparatem i zobaczycie jak w ogóle wygląda taka sesja
  • będziecie mieć wspaniałą pamiątkę z tego cudownego okresu
  • możecie zdjęcia wykorzystać przy podziękowaniach dla rodziców lub ozdobach podczas uroczystości
  • miło spędzicie czas i pośmiejecie się wspólnie

Fotografia Ślubna

W mojej ofercie znajdziecie różne pakiety. Mogę Wam towarzyszyć już od początku podczas przygotowań. Podejrzę układanie włosów, makijaż, zapinanie guzików czy spinek. Pomogę pozbyć się stresu. Serio! Podczas ceremonii nie przejmujcie się nikim. To Wasz moment. A gdy nadejdzie czas zabawy, jestem z Wami! Podglądam, podpatruję, nie przeszkadzam. Możecie wybrać czy zostanę z Wami do oczepin oraz czy wolicie sesję plenerową w innym dniu czy w Dniu Ślubu. Obie wersje mają swoje plusy i chętnie Wam o nich opowiem na spotkaniu, gdzie będziecie mogli mnie wypytać o co chcecie i porozmawiamy o Waszym wymarzonym Dniu!
Ależ będzie cudownie!

Sesje Rodzinne

Wasze słowa zachwytu dodają mi skrzydeł! Często towarzyszę Wam w dalszym życiu. Uwieczniam chwile oczekiwania na nowego członka rodziny, przyjeżdżam i podpatruję Was w domu… Kocham sesje naturalne, domowe lub plenerowe. Bez zbędnych dodatków. Bo najważniejsi jesteście zawsze Wy.