Cześć

Mam na imię Kasia.

Chowam cząstkę chwili na później w postaci fotografii. ❤

Na początku mojej drogi zawodowej pracowałam jako fotograf produktowy na etacie. Ta praca uświadomiła mi, że wprawdzie manekiny bez wątpienia są świetnymi słuchaczami, ale rozmówcy z nich marni 😀

I tak oto zostałam fotografem rodzinnym. Rewelacyjnie dogaduję się z dziećmi na sesjach. Uwielbiam sesje noworodkowe z kruszynkami, które za moment przestaną nimi być, czy z biegającymi wszędzie kilkulatkami. Na co dzień jestem też mamą dwójki wspaniałych dzieciaków, w związku z czym nic mnie chyba na sesjach już nie zaskoczy. A więc spokojnie, bez stresu – umówmy się na zdjęcia.

Zajmuję się także sesjami kobiecymi, portretowymi i bardzo to lubię. Uwielbiam kiedy po sesji słyszę, jak kobiety mówią o sobie, że są piękne! ❤
Przede wszystkim wierzę w ludzi i widzę ich atuty jak mało kto.

Uwielbiam “Przyjaciół” i naprawdę KOCHAM jeść.
Mieszkam w Poznaniu. Fotografuję wszędzie.

Uwielbiam fotografię naturalną, dlatego tak realizuję się w sesjach lifestylowych, gdzie to właśnie Wasze emocje i relacje są na pierwszym miejscu. Często towarzyszę Wam podczas różnych ważnych chwil w życiu, uwieczniam momenty oczekiwania na potomstwo, pierwsze chwile rodzicielstwa… Zatrzymuję beztroskie momenty z Waszego wspólnego życia u Was w domu lub w plenerze. Kocham sesje domowe, kiedy przychodzę do Was, piję z Wami herbatę i trochę Was podglądam, bawię się z Waszymi dziećmi, poznaję Was lepiej, a w tym czasie powstają kadry z Waszymi zwykłymi-niezwykłymi momentami.

Najważniejsze, żeby było NATURALNIE ❤

Jestem fotografem, który nade wszystko ceni naturalność i to też cenicie Wy-moi klienci. Najlepiej o tym co robię opowiedzą moje zdjęcia, więc zapraszam Was do zakładki PORTFOLIO i BLOG. Rozgośćcie się i napiszcie do mnie. Z chęcią zrobię dla Was zdjęcia!

Poznajmy się

Czekam na Wasz kontakt – z radością odpowiem na wszelkie pojawiające się pytania.
Napiszcie jaka sesja Was interesuje i mam nadzieję – do zobaczenia! 🙂