Cześć

Nazywam się Kasia Skotnicka-Nowak.
Na początku mojej drogi zawodowej pracowałam jako fotograf na etacie. Ta praca uświadomiła mi, że uwielbiam pracować
z ludźmi i nie nadaję się tylko do sesji produktowych. I tak oto zostałam fotografem rodzinnym. Na co dzień jestem też
(a w zasadzie przede wszystkim) mamą dwójki wspaniałych dzieciaków. To dzięki nim potrafię cieszyć się błahostkami, zachwycać tym, co nas otacza. Oprócz zleceń zajmuję się także fotografią po prostu dla siebie. Należę do stowarzyszenia fotograficznego FOTSPOT.
Uwielbiam “Przyjaciół” i choć tego nie widać, naprawdę KOCHAM jeść.
Mieszkam w Poznaniu. Fotografuję wszędzie.

Uwielbiam fotografię naturalną, dlatego tak realizuję się w reportażach ślubnych, gdzie to właśnie Wasze emocje i relacje są na pierwszym miejscu. Po ślubie często towarzyszę Wam w dalszym życiu, uwieczniam momenty oczekiwania na potomstwo, pierwsze chwile rodzicielstwa… Zatrzymuję beztroskie momenty z Waszego wspólnego życia u Was w domu lub w plenerze. Kocham sesje domowe, kiedy przychodzę do Was, piję z Wami herbatę i trochę Was podglądam, bawię się z Waszymi dziećmi, poznaję Was lepiej, a w tym czasie powstają kadry z Waszymi zwykłymi-niezwykłymi momentami.

Jestem fotografem, który nade wszystko ceni naturalność i to też cenicie Wy-moi klienci. Najlepiej o tym co robię opowiedzą moje zdjęcia, więc zapraszam Was do zakładki PORTFOLIO i BLOG. Rozgośćcie się i napiszcie do mnie, spotkajmy się i porozmawiajmy przy kawie lub gorącej czekoladzie o Waszym wymarzonym dniu! Z chęcią zrobię dla Was zdjęcia!

Poznajmy się

Czekam na Wasz kontakt. Chętnie spotkam się z Wami na żywo, gdzie będziecie mogli mi opowiedzieć jak sobie wyobrażacie ten wyjątkowy dzień. Jeśli zastanawiacie się nad sesją rodzinną, również zapraszam do kontaktu – z radością odpowiem na wszelkie pojawiające się pytania.
Napiszcie jaka sesja Was interesuje i mam nadzieję – do zobaczenia! 🙂